1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Auto Park w Białymstoku poszukuje pracownika - MECHANIK SAMOCHODOWY

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw samochodów marki Toyota i Lexus
  • Diagnostyka stanu technicznego samochodów
  • Montaż dodatkowych akcesoriów samochodowych
  • Serwis klimatyzacji, opon
  • Prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu
  • Kontrola jakości wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku mechanika
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe: mechanik
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, dobra organizacja pracy, praca w zespole
  • Znajomość programów diagnostycznych
  • Dbałość o wysoką jakość naprawy
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w stabilnej, renomowanej firmie
  • Szkolenia produktowe, podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie uprawnień zawodowych honorowanych w sieci Toyota Motor Europe
  • Atrakcyjny pracowniczy program najmu samochodów (Toyota Family)

Prosimy zgłaszać się bezpośrednio w salonie lub CV przesłać na adres mailowy
rafal.kulikowski@toyota-bialystok.pl
Informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji jest dostępna w siedzibie firmy oraz pod linkiem:
Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa dokumenty aplikacyjne były wzięte pod
uwagę w kolejnych naborach, prosimy o uwzględnienie w zgłoszeniu
oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w „Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa przez okres ….. miesięcy (proszę podać
okres czasu).”