1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

O stacji dilerskiej

 

 

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy jedynym Autoryzowanym Salonem Toyoty w Białymstoku. Stacja została otwarta przez spółkę „Auto Park” dnia 13 stycznia 2000 roku, która od 2005 roku posiada również ASD Toyoty w Kalinówce k. Lublina. W ciągu kolejnych lat działalności białostocki salon Toyoty sukcesywnie zwiększał poziom zatrudnienia, które aktualnie kształtuje się na poziomie ponad 100 osób. Wszystkim pracownikom oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń, co pozwala nam na utrzymanie wysoko wykwalifikowanej kadry i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług.

 

Autoryzowaną Stację Dealerską Toyoty w Białymstoku cechuje najwyższy poziom obsługi klienta oraz konkurencyjne ceny. Nasze obszary działalności obejmują zarówno sprzedaż samochodów jak i serwisowanie.

  • Sprzedajemy nowe samochody Toyoty, zarówno osobowe jak i dostawcze, a także wielomarkowe auta używane z gwarancją. Oferujemy doradztwo w zawarciu umów kredytowych i leasingowych oraz doradztwo w zakresie ubezpieczenia samochodów na dogodnych warunkach.
  • Toyota „Auto Park” Białystok posiada serwis mechaniczny i serwis blacharsko-lakierniczy, w którym do Państwa dyspozycji są nasi najlepsi fachowcy i eksperci. Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny i urządzenia, łącznie kilkanaście stanowisk obsługi, gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług serwisowych. W naszej stacji prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części oraz akcesoriów do samochodów Toyoty.

 

Toyota „Auto Park” Białystok odznacza się społeczną odpowiedzialnością i poszanowaniem godności w kontaktach z pracownikami, klientami oraz dostawcami. W swoim działaniu kierujemy się Kodeksem Etyki Toyoty Motor Poland. W naszej firmie praktykujemy również proces ciągłego doskonalenia sprzedaży i obsługi - KAIZEN.

 

Nasza firma wspiera szereg lokalnych inicjatyw, m.in. Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie, Rajd Podlaski, Fundację Aktywnej Rehabilitacji, Fundację Podlascy Aniołowie. Jako Toyota Białystok jesteśmy również sponsorem lokalnej superligi tenisa stołowego, UKS Dojlidy Białystok, drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok, drużyny koszykówki Żubry Białystok, Klubu Viking Fight Club, drużyny siatkówki BAS Białystok oraz Jagielloni Białystok. Uczestniczymy w szeregu programów stażowych i przygotowania zawodowego, współpracujemy między innymi z Zespołem Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku, Instytutem Rozwoju Gospodarczego oraz Branżową Szkołą I Stopnia nr 10 w Białymstoku. Dodatkowo udzielamy się w sieciach społecznościowych- klienci i fani marki mogą śledzić nasze aktualności na Facebooku, Instagramie, a także w wyszukiwarce Google.

 

Najwyższe standardy stacji wyznaczają surowe wymagania stawiane dealerowi przez Toyotę Motor Poland. W 2006 roku nasza firma za jakość świadczonych usług uzyskała certyfikat w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania środowiskowego ISO 14001. W 2014 roku wraz z  Toyota Motor Poland oraz Autoryzowanymi Dealerami Toyoty w Polsce zdecydowaliśmy się skoncentrować na spełnieniu standardu TSM L1 oraz utrzymaniu normy środowiskowej ISO 14001.
 Polityka Ochrony Środowiska dostępna jest tutaj.

 

 

 W 2022 roku Toyota „Auto Park” Białystok została laureatem nagrody Ichiban, przyznawanej corocznie przez Toyota Motor Europe najlepszym dealerom za ich najwyższy poziom obsługi klienta. To jedyne w tej edycji wyróżnienie dla dilera Toyoty z Polski. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie!

 

Wszystkie działania, które podejmujemy, mają na celu wyjście poza oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland

„Auto Park” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Elewatorska 60
15-620 Białystok