O stacji dilerskiej

 

 

Spółka Auto Park została założona w 1999r.  Otwarcie autoryzowanej stacji dealerskiej przy ul. Elewatorskiej nastąpiło 13.01.2000r.


TOYOTA przez lata działalności na polskim rynku przekonała do swoich samochodów tysiące Klientów. My natomiast pragniemy poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do naszej firmy Auto Park. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę modeli Toyoty, co pozwala nam dopasować odpowiedni samochód do państwa potrzeb.
W ciągłej sprzedaży posiadamy samochody małe, kompaktowe, auta klasy średniej i wyższej, doskonałe samochody terenowe, miniwany oraz samochody dostawcze.
Oferta przygotowana została zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W skład oferty wchodzą:

  • sprzedaż nowych oraz używanych samochodów marki Toyota
  • przyjęcie samochodów każdej marki w rozliczeniu
  • doradztwo w zawarciu umów kredytowych i leasingowych
  • doradztwo w zakresie ubezpieczenia samochodów na dogodnych warunkach

Ponadto ASD Auto Park posiada doskonały serwis mechaniczny. Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny i urządzenia, łącznie kilkanaście stanowisk obsługi gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług serwisowych. Autami naszych klientów opiekuje się wykwalifikowana kadra składająca się z doradców i mechaników regularnie przechodzących szereg profesjonalnych cykli szkoleniowych.


Wszystkie działania, jakie podejmujemy, mają na celu pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klienta.


W 2005 roku spółka Auto Park otworzyła nowy autoryzowany salon dilerski w Lublinie. Na rozległym terenie powstała hala o powierzchni 1700 m2 z przestronnym salonem wystawowym i z profesjonalnym serwisem.


W 2006 roku nasza firma za jakość świadczonych usług uzyskała certyfikat w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania środowiskowego ISO 14001. W 2014 roku wraz z  Toyota Motor Poland oraz Autoryzowanymi Dealerami Toyoty w Polsce zdecydowaliśmy się skoncentrować na spełnieniu standardu TSM L1 oraz utrzymaniu normy środowiskowej ISO 14001.


Wielokrotnie zostaliśmy docenieni przez naszych Klientów zdobywając tytuł najlepszego dilera w konkursie Całkowite Zadowolenie Klienta przeprowadzanym przez niezależne agencje.