Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem

Dowiedz się, jak działamy w czasie pandemii COVID-19

Dowiedz się, jak działamy w czasie pandemii COVID-19

Wydarzenia związane z pandemią koronawirusa na świecie mocno ograniczyły nasze życie prywatne i zawodowe. Mimo to staramy się w miarę możliwości aktywnie funkcjonować. Dotyczy to także Salonów Sprzedaży i Autoryzowanych Serwisów Toyoty, do kontaktu z którymi gorąco Państwa zachęcamy.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów, jak i pracowników Stacji Dilerskich podjęliśmy niezbędne działania umożliwiające dozwolone formy współpracy dotyczącej sprzedaży aut i części, serwisowania czy szeroko rozumianej obsługi.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy kanały on-line do komunikacji ze sprzedawcami. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem live chatu, wideorozmów i wirtualnych wizyt w Salonach.

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni Klienci

1. Czy salony Toyoty są otwarte? Czy obecnie można kupić nową Toyotę z salonu?

Salony Toyoty są cały czas otwarte, jednak ze względów bezpieczeństwa pobyt w nich jest znacznie ograniczony. Sugerujemy kontakt on-line i wirtualne wizyty za pośrednictwem Internetowego Salonu Toyoty. Bez problemu można też kupić nowy samochód – szczegółowych informacji na ten temat udzielą pracownicy poszczególnych Stacji Dilerskich.

2. W jaki sposób mogę skontaktować się z Dilerem i zobaczyć ofertę salonu bez wychodzenia z domu?

W celu zapoznania się z aktualną ofertą zapraszamy do wizyty w Internetowym Salonie Toyoty. Wystarczy wybrać Autoryzowanego Dilera Toyoty i odbyć wideorozmowę z doradcą. Istnieje również możliwość wypełnienia specjalnego formularza kontaktowego. Po jego otrzymaniu doradca z wybranego przez Państwa salonu skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie.

Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku doradca będzie mógł zabrać Państwa na wirtualny spacer po salonie, podczas którego można z bliska obejrzeć dowolny model Toyoty, skonsultować na bieżąco konfigurację auta oraz ustalić szczegóły jazdy testowej czy oferty.

3. Czy istnieje możliwość odbycia jazdy testowej Toyotą? Czy samochody są odkażane?

W celu ustalenia szczegółów i omówienia warunków jazdy testowej prosimy o kontakt z wybranym Autoryzowanym Salonem Toyoty. Decyzje odnośnie możliwości odbycia jazdy testowej są podejmowane indywidualnie przez Dilerów. Niektóre z Salonów wypożyczają swoje auta, aby Klienci sami mogli je przetestować bez udziału pracownika stacji. Co ważne, każdy samochód testowy przed oddaniem do jazdy jest odkażany przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego.

4. Jeszcze przed kwarantanną zamówiłem w salonie nową Toyotę. Czy termin odbioru samochodu ulegnie zmianie?

Wszystkie zamówienia w miarę możliwości będą realizowane w standardowym trybie. Odbiór samochodu powinien się odbyć w ustalonym wcześniej terminie. W celu potwierdzenia aktualnego statusu zamówienia, prosimy o kontakt z Salonem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian lub utrudnień pracownik stacji niezwłocznie o tym Państwa poinformuje.

Ze względów bezpieczeństwa odbiór zamówionego samochodu może nastąpić we wskazanym przez Państwa miejscu (np. w domu), a nie tylko w Salonie Toyoty. Wszelkie szczegóły prosimy ustalać z wybranym Dilerem Toyoty.

5. Kończy się termin przeglądu w moim samochodzie. Czy Serwis działa tak jak dotychczas, czy może nastąpiły jakieś zmiany w jego funkcjonowaniu?

W związku z zaistniałą sytuacją praca Serwisu jest nieco ograniczona, jednak wszelkie czynności związane z przeglądami, naprawami czy wymianą części są nadal prowadzone. W tej kwestii rekomendujemy jak najszybszy kontakt z Autoryzowanym Dilerem Toyoty w celu ustalenia najbliższej możliwej daty wykonania pełnej usługi serwisowej.

Dowiedz się więcej

TOP SAFETY PICK+ TOP SAFETY PICK+ Corolla Cross jednym z najbezpieczniejszych aut 10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 17,5-krotny wzrost sprzedaży Wymienny kartridż wodorowy Wymienny kartridż wodorowy Zobacz nowe rozwiązanie Toyoty i Woven Planet GR Corolla Morizo Edition GR Corolla Morizo Edition Poznaj nową wersję limitowaną Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Dane portalu focus2move.com Toyota na czele rynku Toyota na czele rynku Wyniki rejestracji w maju 2022 Zarezerwuj nową Corollę Cross Zarezerwuj nową Corollę Cross Wybierz wersję specjalną Premiere Edition Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Powstanie nowy dostawczy van GR SPORT GR SPORT Najpopularniejsza wersja Toyoty C-HR Toyota Corolla Hybrid Toyota Corolla Hybrid Oficjalny samochód Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów SUV z napędem AWD-i 10 sedanów Mirai dla Maximator Hydrogen 10 sedanów Mirai dla Maximator Hydrogen Dowiedz się więcej