1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota ProTect



Odkryj Toyota ProTect


Toyota ProTect to linia trzech produktów, z których każdy jest przeznaczony do ochrony innej części Twojej Toyoty – karoserii, tapicerki oraz felg aluminiowych. Wystarczy pokryć Powierzchnię odpowiednim preparatem, a dzięki unikalnej technologii Twój samochód będzie lśnił jak nowy przez długie lata.

Rewolucyjne rozwiązanie

- Toyota ProTect to specjalnie zaprojektowana technologia, która tworzy wiązania molekularne z lakierem Twojego samochodu, dzięki czemu powstaje na nim powłoka ochronna.

- Linia produktów Toyota ProTect bazuje na pokrywie silikonowo-teflonowej, przez co doskonale zabezpiecza Twój samochód przed zanieczyszczeniami, kwaśnymi deszczami, działaniem promieni słonecznych i innych czynników atmosferycznych oraz ptasimi odchodami czy sokami roślinnymi.

- Po zastosowaniu rewolucyjnych preparatów Toyota ProTect, nie będziesz już potrzebował żadnych innych środków z woskiem do ochrony Twojego samochodu.

- Produkty Toyota ProTect są doskonałym rozwiązaniem zarówno do nowych, jak i starszych modeli.

 

Twój cenny czas

Utrzymywanie samochodu w idealnie czystym stanie po zastosowaniu preparatów Toyota ProTect polega wyłącznie na okazjonalnym myciu auta przy użyciu szamponu bez wosku, co znacznie skraca czas pielęgnacji Twojego pojazdu. Aby dodatkowo zadbać o każdy szczegół karoserii, polecamy, specjalną ściereczkę Farecla Finishing Cloth, która wchłania nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

 

Nienaganny stan auta?

Wyższa cena na rynku wtórnym

Toyota ProTect pomaga utrzymać pojazd w najlepszym możliwym stanie, zapewniając wysoki zwrot z inwestycji podczas jego wymiany lub sprzedaży. Potencjalni klienci z pewnością docenią Twoją dbałość o karoserię, tapicerkę i felgi, oferując za Twój samochód lepszą cenę.

 

Troska o środowisko naturalne

Wszelkie zabrudzenia karoserii Twojego samochodu będziesz mógł usunąć za pomocą wody z delikatnym szamponem, bez żadnych dodatkowych szkodliwych detergentów. Możesz utrzymać idealny stan swojego pojazdu przy niewielkim zużyciu wody, co jest zarówno oszczędnością dla Ciebie, jak i korzyścią dla środowiska naturalnego.

 

Chroń swój samochód

- wewnątrz i na zewnątrz

Środki Toyota ProTect możesz stosować do zabezpieczania:

Lakieru karoserii, felg aluminiowych, szyb bocznych pojazdu, a także materiałów (tkanin) wewnętrznych.

Karoseria

Pokryj swój samochód przezroczystą powłoką na bazie silikonu, chroniącą lakier i szyby boczne auta przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, zanieczyszczeń drogowych itp.

Wnętrze pojazdu

Ochroń trwale tkaninę tapicerki powłoką na bazie teflonu. Po zastosowaniu preparatu, łatwo usuniesz z niej wszelkie plamy i zanieczyszczenia.

 

Felgi aluminiowe

Zadbaj o felgi aluminiowe w swoim aucie! Preparat Toyota ProTect doskonale zabezpieczy je przed niekorzystnym wpływem płynu hamulcowego oraz czynników atmosferycznych lub innych zanieczyszczeń.




Najczęściej zadawane pytania:

Jak czyścić samochód po zastosowaniu Toyota ProTect?

Do mycia auta wystarczy łagodny szampon samochodowy lub środek myjący. Nadal można myć auto ręcznie pod ciśnieniem czy w myjni automatycznej, trzeba jedynie pamiętać o tym, aby nie używać środków zawierających wosk.

 

Czy można stosować powłokę Toyota ProTect w przypadku samochodów używanych?

Tak Specjalista może zaaplikować powłokę Toyota ProTect zarówno w przypadku samochodów nowych, jak i używanych.

 

Co się stanie jeśli samochód ulegnie wypadkowi?

W ramach usuwania szkody, możemy ponownie nałożyć powłokę Toyota ProTect.